۵ اپلیکیشن ارسال فایل

5 اپلیکیشن ارسال فایل

در تلفن های هوشمند با سیستم عامل های اندروید و ios در موقعیت های مختلفی نیاز به اپلیکیشن ارسال فایل داریم.  از میان اپلیکیشن های ارسال فایل محبوب ترین آنها SHAREit است.

در بسیاری مواقع هنگامی که با استفاده از اپلیکیشن ارسال فایل SHAREit  می‌خواهیم اطلاعات را از دستگاهی به دستگاه دیگر انتقال دهیم تبلیغات فراوانی را مشاهده می کنیم. این تبلیغات کوچک و بزرگ آزار دهنده است.  در این بخش به معرفی چند اپلیکیشن ارسال فایل می پردازیم که در صورت عدم تمایل به استفاده از SHAREit و یا نداشتن آن می توانید از آن ها استفاده کنید.

Xender

این اپلیکیشن یکی از یکی از بهترین جایگزین‌های SHAREit  می باشد که با استفاده از آن می توانید انواع عکس فیلم موزیک و فایل های دیگر رابطه با دیگران به اشتراک بگذارید. حتی بعضی از فایل ها را می توان درون این اپلیکیشن نمایش داد و از ارسال فایل مورد نظر مطمئن شد. Xender  دارای مزیت بزرگی است و آن اشتراک گل فروشی فایل ها می باشد که می تواند تا چهار دستگاه را پوشش دهد. محیط اپلیکیشن بسیار ساده است.

دانلود نسخه ویندوز

دانلود نسخه تحت وب

دانلود از Google Play

دانلود از  App Store

Zapya

زاپیا اپلیکیشن ارسال فایل می باشد که قبل از  روی کار آمدن SHAREit  در میان کاربران تلفن همراه بسیار متداول بود. با استفاده از زاپیا می توانید انواع مختلف فایل با فرمت های گوناگون را با دیگران به اشتراک بگذارید. فیلم ها و فایل های صوتی را نیز با استفاده از امکانات درون ساقیا می توانید مشاهده کنید.

امکان دیگری که زاپیا دارد ارسال فایل از طریق مکان یاب GPS  اسب به این صورت که می توانید فایل های مورد نظر را به افرادی که در نزدیکی شما هستند، تنها با یک تکان دادن گوشی که موجب برقراری ارتباط می شود ارسال کنید.

زاپیا از اطلاعات سیستم شما  نسخه پشتیبان تهیه می کند و به هنگام انتقال اطلاعات به دستگاه دیگر بتوانید به سرعت اطلاعات خود را انتقال دهید.

دانلود نسخه ویندوز

دانلود نسخه تحت مک

دانلود از Google Play

دانلود از  App Store

Feem V4

محیط کاربری این اپلیکیشن با اپلیکیشن های ارسال فایل دیگری که می شناسید و تاکنون دیده اید بسیار متفاوت است. با این حال اپلیکیشن بسیار کاربردی و مناسبی است که به کاربر امکان گفتگو و چت با افراد را می دهد وسپس می تواند فایل خود را به اشتراک بگذارد.

وقتی اپلیکیشن اندروید را اجرا می‌کنید، اپلیکیشن iOS بلافاصله آن را تشخیص می‌دهد. بنابراین نیازی نیست که بخواهید QR Code ای را اسکن کرده یا کار دیگری انجام دهید. فقط کافیست فایل مد نظرتان را انتخاب کنید و برای فرد مقابل بفرستید.

دانلود نسخه ویندوز

دانلود نسخه تحت مک

دانلود از Google Play

دانلود از  App Store

Send Anywhere

این اپلیکیشن دارای ویژگی خاصی است و آن این است که از بستر شبکه های وای فای  تفاوت اجازه اشتراک گذاری فایل می دهد و همچنین از طریق آن می توانید برای هر کسی فایل مورد نظر خود را ارسال کنید.

شیوه کار با این اپلیکیشن به این صورت است که تبادل فایل بین فرستنده و گیرنده از طریق یک رمز عبور شش رقمی امکان پذیر می باشد. در شرایطی که تبادل فایل به صورت همزمان امکان پذیر نمی باشد کاربران می‌توانند از طریق ارسال لینک فایل ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

در نظر داشته باشید برای استفاده از این اپلیکیشن حتماً باید به اینترنت وصل باشید.

دانلود از Google Play

دانلود از  App Store

Documents

انتقال فایل از سیستم عامل های ios یعنی آیفون و آیپد به کامپیوتر اندکی دشوار است و به راحتی سیستم های اندرویدی کاربران می توانند فایل های خود را انتقال دهد. اپلیکیشن Documents  ابزار مناسبی برای فرستادن فایل است که می‌توانید روی آن به عنوان یک پی دی اف خوان و استخراج‌کننده فایل‌ زیپ خوب هم حساب باز کنید.

دانلود از  App Store