چطور می توانیم قفل پین کد گوشی را بشکنیم؟

چطور می توانیم قفل پین کد گوشی را بشکنیم ؟

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که پین کد گوشی خود را فراموش کرده یا گم کرده اید و برای ورود به دستگاه تان با مشکل بزرگی روبرو شده اید. در این بخش به شما آموزش می دهیم که چگونه پین کد گوشی را بشکنید و به راحتی وارد دستگاه شوید.

هنگامی که قفل پین کد گوشی را فراموش می کنید

اگر کاربر سه مرتبه پین کد گوشی را اشتباه وارد کند گوشی به روی قفل PUK code می رود در این بخش گذشتن از سد PUK code را یاد می گیرید. با این ترفند PIN code فراموش شده تلفن همراه خود را باز کنید!

مراحل انجام کار :

برای شکستن پین کد ایتدا کد زیر را وارد کرده سپس کلید تماس (معمولا کلید سبز رنگ) را بزنید:

**۰۵*PUK*new PIN*new PIN again

PUK کد امنیتی ای است که هنگام خرید سیم کارت، روی سند آن نوشته شده است.

حال به جای عبارت های new PIN و new PIN again کدی را که تمایل دارید پین کد گوشی به آن تغییر پیدا کند و فراموش نخواهید کرد را وارد کنید.

با این ترفند PIN code فراموش شده تلفن همراه خود را باز کنید!

شیوه شکستن PIN2 Code

پین کد ۲ معمولا برای اعمال محدودیت هایی در مورد شبکه و تماس ها در نظر گرفته می شود. اگر کاربر این کد را سه دفعه اشتباه وارد کند گوشی روی این کد قفل شده و باید از PUK2 code استفاده نماید.

برای شکستن این قفل نیز مانند قبل، کد زیر را وارد کرده و سپس دکمه تماس را بزنید.

**۰۵۲*PUK2*new PIN2*new PIN2 again

در این دستور نیز منظور از PUK2 عبارتی است که معمولا روی سند سیم کارت ثبت شده است و یا می توانید آن را از دفتر امور مشترکین تلفن همراه درخواست کنید.

اکنون می توانید به جای عبارت های new PIN2 و new PIN2 again کد جدیدی را که خودتان در نظر دارید وارد کنید و در مکان مناسبی نگهداری کنید. به خاطر داشته باشید کدهایی که برای PIN و PIN2 در نظر می گیرید می توانند حداقل ۴ رقم و حداکثر ۸ رقم باشند.