پرچمدار گلکسی نوت ۱۰ با پنل خمیده و لبه دار

پرچمدار گلکسی نوت 10 با پنل خمیده و لبه دار

گلکسی نوت ۱۰ با پنل نمایش خمیده به عنوان پرچمدار جدید سامسونگ طراحی می شود. این عرضه کننده بزرگ تلفن های هوشمند محصولاتی با لبه های تیز به بازار ارائه می نمود. اما اینگونه که از اخبار تازه منتشر شده به گوش می رسد پرچمدار جدید این غول فناوری به صورت خمیده خواهد بود.

پرچمدار گلکسی نوت ۱۰ با پنل خمیده و لبه دار

مدل های گلکسی نوت ۹، گلکسی اس ۱۰ و اس ۱۰ پلاس هر سه با پنل های خمیده رونمایی شدند. این خمیدگی که برخلاف تولیدات پیشین است به ظرافت و زیبایی گوشی به میزان چشم گیری افزوده است.

به گفته یکی از منتشر کنندگان اخبار سامسونگ در دنیای وب ، سامسونگ قصد دارد خمیدگی پنل نمایش گلکسی نوت ۱۰ را از نوت ۷ هم تیزتر و لبه‌دارتر طراحی کند. البته خمیدگی نوت ۷ خیلی هم تیز نبود و به همین دلیل پس از انتشار این اخبار همه در انتظار رونمایی از پرچمدار گلکسی نوت ۱۰ با پنل خمیده و لبه دار هستند. این موضوع به احتمال زیاد رابط کاربری دستگاه را آسان تر و کاربرپسندتر خواهد کرد. هنگامی که سامسونگ گلکسی نوت اج را معرفی نمود این مدل تلفن همراه در بازار گوشی پدیده تازه ای به شمار می رفت.

در حال حاضر برندهای دیگر نیز به دنبال طراحی پنل‌های نمایش خمیده با لبه مشابه هستند. اینطور که از شایعات به گوش می رسد، وان پلاس هم دو پرچمدار تازه OnePlus 7 و ۷ Pro خود را با پنل نمایش خمیده توسعه داده است.

گلکسی نوت ۱۰ دارای دوربین سلفی تکی

هنوز در مورد تعداد دوربین های گلکسی نوت ۱۰ نمی توان نظر داد زیرا دانسته ها در حد شایعات است و اخبار موثقی وجود ندارد. احتمالا گلکسی نوت ۱۰ با پنل نمایش Infinity-O طراحی می شود. در ماه گذشته به اسم رمز داوینچی برای دوربین سلفی اشاره شده است که خبر از دوربین سلفی تکی این پرچمدار می دهد. به هر حال برای پایان دادن به شایعات باید منتظر انتشار اخبار و گزارش های مفصل و موثقی از این تولید جدید سامسونگ باشیم.