وان‌پلاس ۷ پرو با حافظه‌ بسیار سریع UFS 3.0 به بازار می آید

وان‌پلاس ۷ پرو با حافظه‌ بسیار سریع

وان‌پلاس ۷ پرو دستگاهی که به عنوان پرچمدار این شرکت رونمایی خواهد شد. اولین دستگا‌ه‌هایی که حافظه بسیار سریع UFS 3.0 را دارا بودند گلکسی فولد سامسونگ و نسخه‌ی ۵G گلکسی اس هستند. به گفته مدیر  وان پلاس گوشی‌های هوشمند سری ۷ این شرکت با حافظه بسیار سریع UFS 3.0 رونمایی می شود.

وان‌پلاس ۷ پرو

وان‌پلاس ۷ پرو با بهره مندی از این حافظه پرسرعت در مقایسه با سایر دستگاه های هم رده خود سریعتر خواهد بود . پهنای باند حافظه‌ی بسیار سریع UFS 3.0 به میزان ۲ برابر بیشتر است و حدود ۳ گیگا بیت بر ثانیه سرعت خواهد داشت.

ناگفته نماند این حافظه‌ها منابع کمتری مصرف می کنند و نسبت به حافظه های  UFS 2.1 سریع تر هستند. در حال حاضر مشاهده می شود بسیاری از گوشی‌های با قیمت پایین تر با این مشخصات روانه بازار می‌شوند. هنگامی که دستگاه تلفن همراه از حافظه ذخیره سازی سریع استفاده می کنند سرعت بالای آن نمایان خواهد شد. حتی برخی دستگاه‌های قدیمی‌تر وان‌پلاس همچون وان‌پلاس ۳، اگر با استانداردهای ۲۰۱۹ به بازار عرضه شوند، می‌توانند اتفاقا به دستگاه‌های شگفت‌انگیزی تبدیل شوند که بخشی از این موضوع به نرم‌افزار وان‌پلاس مربوط می‌شود.

حافظه‌ بسیار سریع UFS 3.0

وان پلاس تمایل دارد از حافظه‌ بسیار سریع UFS 3.0 در تولیدات خود استفاده کند و این روال را ادامه دهد. بنابراین پرچم‌داران بعدی وان پلاس ۷ و پرو از حافظه‌ بسیار سریع UFS 3.0  بهره خواهند برد.

شرکت سامسونگ از اوایل سال ۲۰۱۹ نسبت به تولید حافظه‌ بسیار سریع UFS 3.0 اقدام نموده است. پس از استفاده از این حافظه در تلفن های هوشمند می توانیم سرعت عملکرد واقعی این حافظه را در دستگاه ها مشاهده کنیم. بیست و چهارم اردیبهشت ماه تلفن هوشمند جدید وان پلاس به عنوان پرچمدار این برند به بازار جهانی عرضه می شود.