هواوی میت ایکس جدیدترین محصول این شرکت رونمایی می شود

هواوی برند جدید و نام آشنای تلفن همراه به خوبی توانسته است با رقیبان خود رقابت کند مدل جدید محصول خود را به زودی ارائه خواهد داد. در خرداد – تیر ماه سال جاری این رونمایی انجام خواهد شد.

هواوی میت ایکس جدیدترین تولید این شرکت

شرکت سامسونگ گوشی هوشمند جدید خود به نام گلکسی فولد رابطه تازگی تولید کرده است به خاطر وجود مشکلاتی در صفحه نمایشگر و لولای محصول حدود یک ماه ارائه آن به تعویق می‌افتد. زمان دقیق ارائه این محصول هنوز مشخص نیست. همزمان با این تبلیغ محصول جدید شرکت سامسونگ اخباری مبنی بر ارائه نشدن هواوی mate x نیز به گوش می رسد اما هنوز میزان صحت آن مشخص نیست. آن گونه که اخبار گوشی هوشمند هواوی میت ایکس منتشر کرده اند این گوشی نیز مانند محصول شرکت سامسونگ به صورت تاشو می باشد. البته این تاخیر ارائه محصول هواوی تایید نشده است و از طرف مدیر عامل شرکت هواوی این خبر شایعه دانسته شده است.

عملکرد مطلوب هواوی

از آنجایی که مقام های ارشد شرکت هواوی ارائه محصول را در زمان مقرر خود اعلام کرده‌اند و به تعویق افتادن آن، به نظر می رسد این شرکت به طراحی دقیق و عملکرد عالی این تلفن هوشمند جدید خود اطمینان کافی دارد. انگونه که در اخبار مشاهده شده است هواوی میت ایکس گوشی تاشو که صفحه نمایشگر آن به سمت بیرون باز می شود. به گفته کارشناسان این شرکت محصول جدید به اندازه ای دارای استقامت است که باز شدن نمایشگر به سمت بیرون خطری برای آن نخواهد داشت. برخی از منتقدین اعلام کرده بودن باز کردن نمایشگر به سمت بیرون موجب آسیب دیدن گوشی خواهد شد. اما به گفته کارشناسان این شرکت این محصول اضافه نمایشگر آن استحکام کافی را دارد که در برخورد با اجسام خارجی آسیبی نبیند.

درضمن ناگفته نماند گوشی جدید تولید شده توسط شرکت سامسونگ یعنی گلکسی فولد نیز به صورت اما تاشو به سمت داخل است.