عرضه آی او اس ۱۲٫۴به کاربران اپل

ای او اس 12.4

در شب گذشته شرکت اپل نسخه جدید ای او اس را به بازار عرضه نمود . این نسخه دارای قابلیت های زیادی بوده که کاربران میتوانند آن را از همین حالا برای دستگاه‌های خود دانلود کرده و پس از نصب آن از قابلیت‌های آن استفاده کنند.

آی او اس ۱۲٫۴ قابل عرضه به تمامی کاربران اپل

آی او اس ۱۲٫۴ آخرین زیر شاخه سیستم عامل آی او اس ۱۲ است که آماده عرضه به کاربران می‌شود و دو ماه دیگر قرار است فرایند عرضه نسخه نهایی و عمومی آی او اس ۱۳ آغاز می‌شود.

این به روز رسانی شامل سه تغییر مهم در روند کاربری دستگاه‌های همراه شرکت اپل است که شامل قابلیت iPhone migration، تغییرات جدید اپل نیوز و رفع باگ‌ها و مشکلات نرم افزاری است.

قابلیت iPhone migration به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق ارتباط وایرلس داده‌ها و اطلاعات یک آیفون قدیمی را به آیفون جدید انتقال دهند. این قابلیت باعث می‌شود تا کاربران بتوانند به صورت سریع و آسان و بدون نیاز به دسترسی به کامپیوترهای دسکتاپ و نرم افزارهایی نظیر آیتونز اقدام به بکاپ گرفتن و ریستور کردن اطلاعات شخصی خود از دستگاه‌های مختلف کنند.

علاوه بر این، آی او اس ۱۲٫۴ با تغییراتی ویژه در اپل نیوز همراه شده که از آن طریق کاربران می‌توانند مجله‌ها را در بخش My Magazines مدیریت کنند و به صورت بهینه‌تر محتوای آن را از اینترنت دانلود کنند. بخش News+ feed نیز از این پس امکان اضافه کردن روزنامه‌ها و مجلات مختلف را در کاتالوگ‌ها خواهند داشت.

دیگر تغییرات اعمال شده در اپل نیوز پلاس شامل بهبود قابلیت‌های نرم افزاری و امنیتی می‌شود و کاربران می‌توانند بدون مشکلات و باگ‌های پیشین از این سیستم عامل در دستگاه‌های همراه خود استفاده کنند. گفتنی است که این به روز رسانی برای تمامی دستگاه‌هایی که آی او اس ۱۲ به بعد را نصب کرده‌اند ارائه شده است و محدودیتی در نصب آن برای آیفون ۵ اس به بعد وجود ندارد.

دیدگاه‌ها ۰

*
*