طراحی جدید انواع مدل های آیفون ۱۱ چگونه است ؟

آیفون 11

در این روزها همه به دنبال این هستند که شرکت اپل گوشی های جدید خود را به چه طراحی به بازار عرضه می کند و دارای چه قابلیت هایی هستند . اما طبق خبر های روزهای گذشته قابلیت لمس سه بعدی از تمامی موبایل های جدیدی که عرضه می شود حذف خواهد شد .

تنها دو ماه با معرفی نسل بعدی آیفون ها فاصله داریم، اما قبل از رونمایی محصولات جدید اپل، کانال یوتیوب MKBHD توانسته مدل های شبیه سازی شده آن ها را به دست بیاورد تا بتوانیم نگاه نزدیکی به دستگاه هایی داشته باشیم که اپل تحت نام احتمالی آیفون ۱۱ عرضه خواهد کرد.

طراحی جدید آیفون ۱۱

نکته دیگر این است که آیفون ۱۱R نیز مانند مدل های گران تر به برجستگی مربعی دوربین مجهز خواهد شد. همچنین گفته شده آیفون ۱۱R بالاخره به دو دوربین اصلی مجهز می شود، در حالی که مدل های دیگر از سه دوربین استفاده خواهند کرد. ناچ نیز دست نخورده باقی مانده و در جای خود باقی است. نکات طراحی دیگری که در این موبایل ها مشاهده نمی شوند.

یکی دیگر از قابلیت ها که به مدل های آینده آیفون خواهند آمد شارژ بی سیم برعکس بود، با استفاده از این قابلیت کاربران قادر خواهند بود وسایلی مانند ایرپاد جدید خود را که از شارژ بی سیم پشتیبانی می کنند به وسیله آیفون خود شارژ کنند. با این حال یکی از قابلیت های اختصاصی آیفون یعنی لمس سه بعدی احتمالا از آن حذف خواهد شد.

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*