دلیل نداشتن آداپتور در بسته بندی اپل واچ چیست؟

یکی از مشکلاتی که دغدغه بسیاری از کاربران اپل واچ ها شده است نداشتن آداپتور شارژر است اما خوشبختانه در بسته بندی های جدید اپل واچ سری ۳ این آداپتور وجود داشته و قابل استفاده برای شارژ نمودن می باشد.

بسیاری از کاربران نگران آن هستند که فروشندگان در بسته بندی اپل واچ‌ها دخل و تصرف کرده باشند یا اقدام به برداشتن آداپتور شارژر در این محصولات کرده باشند. این مسئله باعث ایجاد نگرانی‌های زیادی برای کاربران در زمان خرید اپل واچ‌ها می‌شود و به همین دلیلکاربران پرس و جوهای زیادی در این زمینه می‌کنند.

علت وجود نداشتن آداپتور شارژر در بسته بندی اپل واچ

به طور کل، در بسته بندی برخی از اپل واچ‌ها، تنها خود اپل واچ، شارژر مگنتی و بند ساعت به همراه برگه‌های راهنمای آن وجود دارد و برخی دیگر از مدل‌های این ساعت هوشمند با آداپتورهای شارژر نیز هستند. به طور کل، دلیل حذف آداپتورهای شارژر در بسته بندی اپل واچ‌ها به سری این ساعت‌های هوشمند بازمی‌گردد. اپل با معرفی و عرضه هر سری جدید از ساعت‌های هوشمند خود، آداپتورهای شارژر و کل بسته بندی سری قدیمی را تغییر می‌دهد.

برای مثال، اپل واچ سری ۳ در سپتامبر ۲۰۱۷ معرفی و آماده عرضه شد که بسته بندی آن بزرگ بود و آداپتور شارژر نیز در آن وجود داشت. اما پس از معرفی اپل واچ سری ۴ در سپتامبر ۲۰۱۸ شرکت اپل بسته بندی اپل واچ سری ۳ را به طور کامل تغییر داد. به همین دلیل تمام اپل واچ‌های سری ۳ که از سپتامبر ۲۰۱۸ به بعد آماده تولید و عرضه به بازار شده‌اند، دارای بسته بندی کوچک‌تری نسبت به قبل بوده و آداپتور شارژر از آن‌ها حذف شده است.

این مسئله به منظور اقتصادی‌تر کردن فرایند تولید اپل واچ‌های سری قدیمی است که از طرف اپل انجام گرفته است و در تمامی پارت نامبرها نیز اعمال شده است.

بر این اساس اگر در حال حاضر اپل واچ سری ۳ به همراه بسته بندی بزرگ‌تر و آداپتور شارژر در جعبه آن در بازار وجود داشته باشد، به منزله آن است که این محصول در بازه سپتامبر ۲۰۱۷ تا سپتامبر ۲۰۱۸ از طرف شرکت اپل آماده عرضه به بازار شده است. از طرف دیگر بسته بندی‌های کوچک و بدون شارژر اپل واچ سری ۳ به منزله آن است که تولید آن پس از سپتامبر ۲۰۱۸ صورت گرفته و آماده عرضه به بازار شده است.

 

 

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*