حذف اپلیکیشن های اضافی از روی موبایل

حذف اپلیکیشن های اضافی از روی موبایل

آیا شما هم برای حذف اپلیکیشن های اضافی از روی گوشی موبایل خود مشکل دارید؟ همه کاربران تلفن همراه بر روی  گوشی خود اپلیکیشن های بسیاری دارند که از برخی از آنها استفاده نمی کنند. شما نیز بر روی دستگاه تلفن همراه تان اپلیکیشن های بسیاری دارید که از بسیاری از آنها استفاده نمی کنید؟ در ادامه با ما همراه باشید.

حذف اپلیکیشن های اضافی از روی تلفن همراه

به تازگی طی اقدام جدیدی کاربران تلفن های همراه اندرویدی پیغام هایی را از گوگل پلی مبنی بر حذف برنامه های کاربردی و اپلیکیشن های بلا استفاده و اضافی دریافت کرده اند. گوکل به کاربران می گوید با حذف اپلیکیشن های اضافی از روی دستگاه خود می توانند فضای دستگاه شان را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

هنگامی که این پیغام نمایش داده می شود می توانید با لمس آن لیست اپلیکیشن های اضافه  بر روی تلفن همراه تان را مشاهده کنید. با انتخاب هر کدام از آن ها می توانید آن اپلیکیشن را حذف نموده فضایی از دستگاه را آزاد نمایید.

 

حذف اپلیکیشن های اضافی از روی  موبایل

برنامه های نصب شده بر روی گوشی

نیازی نیست منتظر بمانید که گوگل  برای حذف اپلیکیشن های اضافی به شما هشدار دهد. شما میتوانید در قسمت گوگل پلی استور وارد شوید و هر بر روی منوی سمت چپ در کادر جستجو کلیک کنید. سپس در قسمت اپلیکیشن ها و بازی ها برنامه های کاربردی نصب شده بر روی دستگاه تان نمایش داده می شود.

فهرست مذکور را بررسی نمایید و  برنامه های موجود را مشاهده کنید. سپس هر کدام از این برنامه ها مورد استفاده شما نیست از همین قسمت می توانید آنها را حذف کنید.

حذف اپلیکیشن های اضافی از روی  موبایل