تغییرات در نسخه نهایی ios 12.3

تغییرات در نسخه نهایی ios 12.3

پس از مدت ها انتظار بالاخره اپل iOS 12.3 را منتشر نمود.

iOS 12.3

سرویس باز طراحی شده تلویزیونی اپل را به iOS 12.3 ، tvOS 12.3  و Apple TV 7.3 آورده است . این برنامه تلویزیونی کانال‌های تلویزیون اپل را شامل می شود. در این نسخه  TV اپل در یک برنامه واحد، به محصولات اپل آورده شده است . اپل محتوای این سرویس را میزبانی می‌ کند و در خود برنامه TV می توان آن را مشاهده نمود.

HBO ، شوتایم ، Stars ، Cinemax ،Epix، Smithsonian, Acorn TV و ….از برنامه جدید TV اپل پشتیبانی می کنند. با توجه به اینکه ۱۰۰٫۰۰۰ فیلم جدید با بهترین کیفیت ممکن به این سرویس اضافه شده است در آینده شاهد کانال های بیشتری خواهیم بود.

در برنامه TV جدید ، رابط کاربری تازه ای که بیشتر بر روی شخصی سازی های کاربر انجام شده ، استفاده شده است.

بخش کودکان تغییر جدیدی است که دارای محتوای منتخب مناسب برای بینندگان در همه سنین است.

رفع اشکالات و بهبود کلی دستگاه

iOS 12.3 همچنین شامل مواردی مثل رفع اشکالات و بهبود کلی دستگاه و بهبود Apple News + ،Apple Music ،Apple TV Remote ،AirPlay 2،CarPlay و غیره است.(برای مثال در Apple news + حالا می توانید مجلات مورد علاقه خود را Follow کنید) در رابطه با به روز رسانی های امروز، سامسونگ همچنین برنامه تلویزیون اپل و پخش AirPlay 2 را بر روی تلویزیون های هوشمند سازگار خود ،عرضه کرده است.

WatchOS 5.2.1

علاوه بر iOS 12.3 و به روز رسانی Apple TV، اپل  watchOS 5.2.1 هم منتشر کرده است. این به روز رسانی ECG و اطلاعیه های ضربان قلب Apple watch را به مناطق بیشتری از جمله لهستان، اسلواکی، جمهوری چک، کرواسی و ایسلند گسترش خواهد داد.

‌MacOS 10.14.5

در نهایت، اپل MacOS 10.14.5 را منتشر می کند که عمدتا بر روی رفع اشکالات و بهبود عملکرد متمرکز است. متاسفانه خبری از برنامه جدید تلویزیون اپل بر روی مک نیست و کاربران آن برای استفاده از این سرویس باید تا نسخه ۱۰٫۱۵ که احتمالا در اواخر امسال منتشر می شود، صبر کنند.

با انتشار این نسخه، نگاه ها بر روی کنفرانس WWDC و  iOS 13 , watchOS 6 , tvOS 13 , and macOS 10.15 متمرکز می شود که تغییرات مهم ترین آپدیت امسال محصولات اپل را مشخص می کند.