تصاویر لو رفته از iOS 13

تصاویر لو رفته از iOS 13

اگر اخبار مربوط به اپل و تولیدات جدید آن را دنبال کرده کرده باشید می دانید که کنفرانس WWDC در هفته آینده برگزار می شود. در این کنفرانس تغییرات جدید سیستم عامل iOS 13 رونمایی خواهد شد. اخبار جدیدی مبنی بر لو رفتن اسکرین شات هایی از  iOS 13 به گوش میرسد و تصاویر مربوط به آن منتشر شده است. تصاویر لو رفته از iOS 13 از ویزگی های جدید به کار رفته در این نسخه سیستم عامل خبر می دهد.

تصاویر لو رفته از iOS 13

تصاویر لو رفته از iOS 13

نخستین قابلیت مهم در این سیستم عامل حالت تاریک آن است که در این تصاویر به وضوح به چشم می خورد.  حالت تاریک را میتوان از طریق تنظیمات گوشی و مرکز کنترل را فعال یا غیر فعال نمود. در صفحه اصلی گوشی در حالت تاریک شاهد تغییر رنگ قسمت پایینی صفحه هستیم.  احتمالاً اپل تصاویر زمینه زیبایی برای حالت تاریک در نظر خواهد گرفت.

بر اساس تصاویر به دست آمده از بخش اپل موزیک،  در حال حاضر این بخش در حالت تاریک به گونه ای طراحی شده است که در دستگاه‌هایی که صفحه نمایش OLED  دارند مصرف باتری کاهش چشمگیری خواهد داشت.  اما همچنان مشخص نیست که حالت تاریک برای صفحه نمایش های OLED  ارائه می شود یا همه دستگاه ها آدم خواهند بود این ویژگی را دریافت کنند.

تصاویر لو رفته از iOS 13

یکی دیگر از تغییراتی که در این اسکرین شات ها به چشم می خورد صفحه گوشی بعد از گرفتن اسکرین شات از آن خواهد بود. در iOS 13  به جای اینکه صفحه با زمینه خاکستری رنگ مشاهده کنیم، صفحه با زمینه ما شده و ابزارها و امکانات جدیدی برای نوشتن متن بر روی اسکرین شات نمایش داده خواهد شد.

تصاویر لو رفته از iOS 13

اپلیکیشن های Reminders و Find My Iphone  در این نسخه جدید طراحی مجدد شده است.