تائید شدن حذف تاچ سه بعدی از گوشی های آیفون ۱۱

در روزهای اخیر شرکت اپل تصمیم بر آن گرفته است که تاچ سه بعدی را از گوشی های آیفون ۱۱ حذف کند. علت این تصمیم استقبال نکردن کاربران از این امکانات بوده که باعث حذف شدن تاچ سه بعدی شده است. اما با جایگزین کردن امکانات دیگری مثل نمایشگر اولد و نمایشگر ال سی دی کاربران خود را جذب میکند که افراد بتوانند به صورت بهینه و سریع از دستگاه‌های خود استفاده کنند.

حذف تاچ سه بعدی از گوشی های آیفون ۱۱

شرکت اپل تصمیم دارد تا در سری تلفن‌های هوشمند جدید خود تاچ سه بعدی را به طور کامل حذف کند. اپل در سال ۲۰۱۹ میلادی تصمیم دارد تا سه مدل تلفن هوشمند جدید را آماده عرضه به بازار کند که دو مدل از آن‌ها دارای نمایشگر اولد و یک مدل از آن‌ها مبتنی بر نمایشگر ال سی دی است.

اپل تصمیم دارد تا در طراحی این محصولات تاچ سه بعدی را حذف کند و به جای آن رابط کاربری آی او اس ۱۳ را به گونه‌ای طراحی کند که کاربران نیازی به این قابلیت نداشته باشند و بتوانند به صورت بهینه و سریع از دستگاه‌های خود استفاده کنند.

اپل از همین حالا در توسعه و عرضه نسخه‌های بتای آی او اس ۱۳ نشان داده که رابط کاربری دستگاه‌ها به گونه‌ای تغییر می‌کند که دیگر نیازی به ۳D Touch در استفاده روزمره از آیفون‌ها وجود ندارد و کاربران می‌توانند به صورت سریع‌تر و بهینه‌تر از آیفون ۱۱ و مدل‌های دیگر تلفن‌های هوشمند معرفی شده در سال ۲۰۱۹ بدون نیاز به این قابلیت استفاده کنند.

شرکت اپل در فرایند تولید انبوه آیفون ۱۱ با تأمین کننده‌های فعال در زمینه ساخت پنل‌های تاچ سه بعدی همکاری زیادی نداشته است و به احتمال زیاد تمام آیفون‌های معرفی شده در سال ۲۰۱۹ مجهز به سنسورهای این قابلیت نخواهند بود؛ با این حال کاربران در استفاده از گوشی‌های خود حذف آن را احساس نخواهند کرد.

دیدگاه‌ها ۰

*
*