بهترین بازی های موبایلی ۲۰۱۹

بهترین بازی های موبایلی ۲۰۱۹

بازی های موبایلی با روی کارآمدن گوشی‌های هوشمند اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده‌اند و طرفداران آن در تمامی سنین روز به روز بیشتر می شوند. از ابتدای سال ۲۰۱۹ تاکنون بازی های موبایلی فراوانی  تولید و به بازار عرضه شده‌اند. این بازی ها که برای بازی بازان بسیار محبوب است و برای تولیدکنندگان سودآوری فراوانی دارند در موضوعات مختلف هستند.

در این نوشتار به بررسی محبوب ترین بازی های موبایلی ۲۰۱۹ می پردازیم که علاقمندان می توانند از Google play و App Store  بازی مورد نظر خود را دریافت کنند.

بهترین بازی های موبایلی ۲۰۱۹

۱- Alto’s Adventure

یکی از این بازی های پرطرفدار  می باشد که امتیاز بسیاری کسب کرده است. این بازی در ابتدا برای سیستم عامل ios طراحی  و به بازار عرضه شد. پس از مدتی به دلیل طرفداران زیاد نسخه اندروید آن نیز آماده و منتشر شد. این بازی یکی از زیباترین و خوش ساخت ترین بازی ها شناخته می شود.

شخصیت اصلی این بازی Alto  نام دارد که به همراه دوستانش به سفری هیجان انگیز می روند. این سفر در سرزمین مادری است که پایانی برای آن نخواهد بود و علاقه مندان به این بازی باید با مهارت تمام آن را بازی کرده و بتوانند رکورد خوبی کسب کنند.

دریافت از Google play

دریافت از App Store  

۲- ASPHALT 9 : LEGENDS

بازی دیگریست که از محبوبیت فراوانی برخوردار است. علاقه مندان به بازی های موبایلی با بازی آسفالت آشنایی دارند  که از بازی های قدیمی و پرطرفدار اسب. این بازی که با دارا بودن گرافیک و شخصیت‌های خارق العاده در میان طرفداران خود جایگاه ویژه ای را باز کرده است این بار نیز جزء محبوب ترین ها شناخته شده است. بازی های مسابقه ای خیابانی و بازی های درون پیست آن جذابیت فراوانی دارند و بازی بازان برای کسب رکورد بالاتر همواره تلاش می‌کنند.

دریافت از Google play

دریافت از App Store

۳- PUBG Moblie

سومین بازی محبوبی است که در اینجا به شما معرفی می کنیم. در این بازی سه نفر بازیکن در جزیره‌ای فرود خواهند آمد و طی جنگ و گریزهای فراوان تلاش می کنند یکدیگر را شکست دهند. اگر می خواهید این بازی را انجام دهید باید ابتدا عسل ورود به جزیره اسلحه مورد نظر خود را پیدا کنیم و به نبرد با دیگر بازیکنان بپردازید. آخرین کسی که در جزیره باقی خواهد ماند و سایرین را شکست دهد برنده خواهد بود. در این بازی موتور اسلحه ماشین و قایق نیز وجود دارد که در آن امکان برقراری ارتباط صوتی با سایر بازیکنان مقدور می باشد.

دریافت از Google play

دریافت از App Store

۴- Sega Heroes

که بازی جذاب دیگری می باشد RPG و Match3 در آن به نقش آفرینی می پردازند. در این بازی ستاره ها و شخصیت های افسانه ای فراوانی مانند  Sonic The Hedgehog، Super ، Monkey Ball و Golden Axe وجود دارند. برای بازی می توانید شخصیت های مورد نظر خود را یافته و  زمان ارتقای شخصیت ها با یکدیگر مبارزه کنید.

دریافت از Google play

دریافت از App Store

۵- Shadowgun Legends

بازی زیبا و جذاب با گرافیک کنسولی فوق العاده است که در دسته بازی های اکشن تفنگی و تیراندازی قرار می گیرد. که این بازی را انجام می دهید به عنوان شخصیت اصلی آن اسلحه قدرتمند مورد نظر خود را در دست گرفته و با دیگران به مبارزه می پردازید. مهاجمان در این بازی موجودات ترسناک عظیم الجثه هستند که با شلیک های شما از پا در می آیند.

دریافت از Google play

دریافت از App Store