بهترین بازی های اندروید پولی آوریل ۲۰۱۹-بخش اول

بهترین بازی های اندروید پولی آوریل 2019

بازی‌های جدید و جذاب پولی مانند Hexcross و The Little Acre برای گوشی‌های اندرویدی و آیفون‌ها در ماه آوریل سال ۲۰۱۹ منتشر شدند. اکنون به معرفی بهترین بازی های اندروید در سال ۲۰۱۹ می پردازیم.

Agatha Knife

اولین بازی از فهرست بهترین‌ بازی‌های پولی ماه گذشتهAgatha Knife  است که در اپ استور با قیمت ۴.۹۹ دلاری و حجمی حدود ۱۸۰ مگابایت قابل دسترسی علاقمندان است. بازی Agatha Knife، یک بازی ماجراجویی Point & Click کلاسیک است که با رعایت کردن تمامی چارچوب‌های این سبک، اثری متفاوت و تامل برانگیز به نظر می‌رسد.

درجه‌ی سختی بازی و مکانیسم‌های گیم‌پلی بازی در سطح ساده‌ای قرار دارند تا بازیکنان بتوانند با خیال راحت به تجربه‌ی داستان عجیب و متفاوت Agatha Knife بپردازند. Agatha Knife داستان عجیب یک دختر بچه را تعریف می‌کند که قصابی شغل خانوادگی آن‌ها است و به‌تازگی یک مغازه بزرگ در شهرشان باز شده و کار و بار آن‌ها را حسابی کساد کرده است.

دانلود از پلی استور

Construction Simulator 3

Construction Simulator 3 یکی دیگر از بازی‌های جذاب و منتشر شده در ماه آوریل بود که پس از موفقیت دو نسخه‌ی اول ، انتشار نسخه‌ی جدیدتر، بزرگ‌تر و بهتر دور از انتظار نبود. نسخه‌ی سوم از سری بازی‌های Construction Simulator تجربه‌ای جذاب و هیجان انگیز همانند نسخه‌های قبل است و بازیکنان می‌توانند به وسیله آن، کار در پروژه‌های عظیم ساختمانی مانند آسمان خراش‌های مختلف را تجربه کنند.

یکی از نقاط قوت این سری داشتن لایسنس‌های رسمی از برند‌های مشهور مانند باب کت، کیس و کترپیلار است که شبیه‌سازی این ماشین‌ها و وسایل را دقیق‌تر و تجربه‌ی استفاده و کار با آن‌ها را واقعی‌تر می‌کند. Construction Simulator 3 با حجمی حدود ۱.۷ گیگابایت در اپ استور منتشر شده است و بازیکنان می‌توانند با پرداخت ۳.۹۹ دلار این بازی را در گوشی‌های اندرویدی و آیفون‌های خود تجربه کنند.

دانلود از پلی استور

Cultist Simulator

Cultist Simulator شاید یکی از متفاوت‌ترین بازی‌های عرضه شده در ماه گذشته‌ی میلادی باشد و بازیکنان در این بازی با یک بازی کارتی کاملا جدی و جذاب روبه‌رو هستند. این بازی با قیمت ۶.۹۹ دلار برای گوشی‌‌های اندرویدی و آیفون‌ها عرضه شده است که به نسبت محتوای خوب و متنوع آن قیمت گرانی به حساب نمی‌آید. همچنین باید در نظر گرفته که Cultist Simulator در ابتدا برای پی سی‌ منتشر شده است و حدود ۲۰۰ هزار بازیکن فعال دارد.

بازی Cultist Simulator داستان یک ماجراجو را روایت می‌کند که در پی حقایق نهفته و تاریخ‌ گمشده است و با ترکیب ابزار و احضار ارواح می‌توان به بخش‌های متفاوتی از داستان بازی پی برد

دانلود از پلی استور