ایموجی های جدید در اندروید Q

ایموجی های جدید در اندروید Q

در نسل جدید اندروید یعنی اندروید Q ۲۳۰ ایموجی جدید طراحی شده است که در این سری از این تصاویر ۵۳ ایموجی بدون جنسیت طراحی شده است. یعنی در این شکلک ها  ۵۳ عدد از آنها دارای چهره تلفیقی زنانه و مردانه هستند که شاید برخی از افراد نتوانند آنها را از یکدیگر تشخیص دهند.

طراحی ایموجی های جدید در اندروید Q

گوگل طراحی ایموجی های جدید  را به گونه ای انجام داده است که همه  ۵۳ شکلک دارای مدل موی مشترک بین زن و مرد هستند. رنگ لباس ایموجی ها به گونه ای انتخاب شده است که جنسیت خاصی را مورد نظر قرار نداده است. این رنگ ها خنثی هستند و نشانه ای از جنسیت خاصی  در آن وجود ندارد.

شاید گوگل با هدف ایجاد ابهام در انتخاب ایموجی توسط  کاربر دست به چنین اقدامی زده است.به هر حال در اندروید Q کاربران می توانند از شکلک های جدید و متنوع استفاده کنند. انتشار این ایموجی ها ابتدا بر روی تلفن‌های پیکسل انجام خواهد شد که طی چند روز آینده صورت خواهد گرفت. سایر کاربران نیز چند روزی بعد از آن می‌توانند این شکلک ها را بر روی دستگاه خود داشته باشند.

در صورتی که این شکلک ها را بر روی دستگاه ارسال کنید که نسخه جدید ایموجی ها را دریافت نکرده باشند، شکلک مورد نظر شما به صورت یکی از جنسیت های مشخص نمایش داده خواهد شد.  پس از این اقدام گوگل اپل و فیس بوک نیز قطعا به انجام چنین کاری دست خواهد زد پس منتظر ایموجی های جدید باشید.