اپلیکیشن Fonts برای افزودن فونت در iOS

اپلیکیشن Fonts برای افزودن فونت در iOS

افزودن فونت در iOS یکی از گزینه هایی است که به زیبایی و جذابیت آن کمک می کند. صفحه کلید پیش فرض دارای فونت ساده و استانداردی است که هنگام تولید محصول بر روی آن تعبیه می شود. بسیاری از کاربران تمایل دارند فونت زیبا و متفاوتی را بر روی دستگاه خود داشته باشند. در این بخش اپلیکیشنی برای افزودن فونت در iOS معرفی می شود.

اپلیکیشن Fonts برای افزودن فونت در iOS

اپلیکیشن Fonts یکی از برنامه های کاربردی مفیدی است که برای تغییر در فونت دستگاه های اپل ساخته شده است. با این اپ می توانید تغییرات لازم را در نوشته های تان بدهید.

فونت های دستگاه های اپل محدود هستند و بخشی برای فونت ها در سیستم عامل iOS قرار داده نشده است. روشی هم برای افزودن فونت به سیستم نیست چون در این سیستم عامل امکان پذیر نیست. طرز کار این اپ به این صورت است که صفحه کلیدی ایجاد می کند که با بکار گیری برخی کاراکترهای شبیه حروف انگلیسی فونت زیبایی می سازد و کد متفائتی در سیستم عامل ایجاد می کند.

نصب و راه اندازی

برای افزودن فونت در iOS باید ابتدا اپلیکیشن Fonts را نصب کنید که از مسیر زیر امکان پذیر است :

Settings > General > Keyboard > Keyboards

سپس Add New Keyboard… را انتخاب کنید و Fonts را اضافه کنید.

اکنون اپ نصب شده است و با نگه داشتن گزینه کره زمین بر روی صفحه کلید می توانید حالات مختلف فونت را مشاهده کنید. البته تنها برای زبان انگلیسی و اعداد طراحی شده است و متاسفانه برای زبان فارسی کاربرد ندارد.

لینک دانلود اپلیکیشن