آپدیت جدید سامسونگ گلکسی A50

آپدیت جدید سامسونگ گلکسی A50

آپدیت جدید سامسونگ گلکسی A50  به تازگی انجام شده است که کاربران این تلفن هوشمند از ویژگی های جدید آن بهره مند خواهند شد. این به روز رسانی که بر روی سنسور اثر انگشت دستگاه و بیکسبی و دوربین آن بیشترین تمرکز را داشته است در کشور هندوستان انتشار یافته است.

آپدیت جدید سامسونگ گلکسی A50

A505FDDU1ASD6  شماره ورژن این به روزرسانی است که ۶۶۶ مگابایت حجم دارد. تغییری که این به روزرسانی بر روی دوربین  سامسونگ گلکسی A50  ایجاد کرده است به این صورت است که دوربین جلو دستگاه از میدان دید ۶۸ درجه برخوردار است. افکتهای پس زمینه در حالت Live Focus  افزایش چشمگیری داشته است. به دوربین های عقب و جلوی گوشی نیز حالت Beauty Video Mode افزوده شده است.

یکی از مشکلات  سامسونگ گلکسی A50  در سنسور اثر انگشت آن بود که در این به روز رسانی ایراد برطرف شده است. باد حل این مشکل کاربران به راحتی می توانند دستگاه را قفل گشایی کنند و به این سنسور اثر انگشت اعتماد لازم را داشته باشند.

تغییرات آپدیت بر روی بیکسبی

ویژگی جدیدی که به بیکسبی افزوده شده است Routine نام دارد.  قابلیتی که قبلا بر روی تلفن های هوشمند رده بالاتر دیده شده بود. در این بروزرسانی  قابلیت دیگری نیز وجود دارد و آن استمرار پیام ها و تماس ها می باشد .اکنون کاربران قادر خواهند بود در صورتی که روی دستگاه های دیگر با حساب کاربری سامسونگ خود وارد شده‌اند بتوانند به پیام ها و تماس های خود دسترسی داشته و به راحتی پاسخگو باشند.

این بروزرسانی مجهز به وصله امنیتی ماه آوریل گوگل می باشد و به صورت مرحله به مرحله ارائه می‌شود. بنابراین کاربران می توانند به زودی از این آپدیت استفاده کنند .